Novinka 2012 – zimní pneu

Novinka 2012 – zimní pneu ContiWinterContact TS 850

Zimní pneu ContiWinterContact TS 850 je novinkou na trhu pro zimní sezónu 2012/2013. Pneumatika je určená pro kompaktní automobily a vozy střední třídy. 

Jedná se o nástupce velmi populárního dezénu TS830, který vyhrál řadu testů. TS 850 je vybavená celou řadou inovativních technických vlastností. Řidičům nabízí lepší záběrové vlastnosti a kratší brzdnou dráhu v zimních podmínkách než její předchůdce. Dále vyniká vylepšeným handlingem, vyšší životností a dalším snížením valivého odporu. Jedná se o bezpečnou, ekonomickou a k životnímu prostředí šetrnou pneu, která se díky svým konstrukčním prvkům řadí na špičkovou úroveň.

Jedná se o dezén bez obvodové drážky, který má zvýšený počet záběrových hran a lamel. Obsahuje novou adhesivní směs s prodlouženou životností.

Hlavní přednosti pneu:
Zlepšený brzdný výkon na sněhu, ledu a mokru
Vynikající jízdní stabilita
Ekonomická díky sníženému valivému odporu


ContiWinterContact TS 850 (v rozměru 205/55 R16 91H) testoval klub ADAC a pneu v testu vyhrála ve čtyřech disciplínách - na sněhu, na ledu, ve spotřebě paliva a rychlosti opotřebování.

eshop (7K)

Prodejny/servisy Prodejny/servisy Ukazatel Olomouc Olomouc - servis Pneu Ukazatel Frýdek Místek Frýdek Místek - servis Pneu Ukazatel Kroměříž Kroměříž - servis Pneu Ukazatel Staré Město Staré Město - servis Pneu Ukazatel Brno Brno - servis Pneu Ukazatel Zlín Zlín - servis Pneu Ukazatel Slavičín Slavičín - servis Pneu Ukazatel Kyjov Kyjov - servis Pneu Ukazatel Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou - servis Pneu Ukazatel Hodonín Hodonín - servis Pneu Ukazatel Strážnice Strážnice - servis Pneu
Rezervační systém
Na léto doporučujeme
Barum Bravuris 3

Bravuris 3


Speed-Life 2
 
SportContact 6


PremiumContact 6
 

Nabídka zaměstnání
BestDrive Garance

 
2018 © PNEU PLUS s.r.o. - pneumatiky on-line

nahoru | webdesign | iz | B2B | partneři