Novinky 2013 - ContiVanContact 100 a ContiVanContact 200

ContiVanContact 100 - Bezpečnost a nákladová efektivita pro každodenní použití.

ContiVanContact 100 je všestranná pneu, která se snadno vypořádá se špatnými povrchy vozovek a velkým zatížením a která také nabízí dlouhou životnost. Díky speciálně vyztužené kostře a masivním bokům, štěrku odolnému běhounu a masivnímu ochrannému pásu proti odření na boku je pneumatika zvlášť robustní nosný prvek. Valivý odpor je snížen až o 10 % ve srovnání s úspěšným předcházejícím modelem.

Hlavní přínosy
- Vysoká úroveň efektivity díky dlouhé životnosti, pokud jde o počet ujetých kilometrů
- Zvýšená odolnost na všech vozovkách, a tedy delší životnost
- Velké bezpečnostní rezervy pro vysoké zatížení

ContiVanContact 200 - Investice do bezpečnosti, zkrácení brzdné vzdálenosti

ContiVanContact 200 je specialista na přepravu, která byla navržena pro použití v západní a střední Evropě. Díky lamelám ve střední části běhounu a drážkám poskytuje bezpečí i při jízdě po deštěm smáčených silnicích. Její profil s velkými bloky a odolná střední část běhounu zajišťuje přesné řízení i při velkém zatížení – navíc pneumatika také přispívá k úspoře paliva díky 15% snížení valivého odporu v porovnání s předcházejícím modelem. Od samotného počátku výroby dodává Continental deset rozměrů, které jsou vhodné pro ráfky o průměru 15 až 16 palců se schválenou rychlostí až 210 km/h.

Hlavní přínosy
- Bezpečná jízda díky kratší brzdné vzdálenosti na mokrých vozovkách
- Bezpečná ovladatelnost za všech situací i při velkém zatížení
- Výrazně nižší valivý odpor pro nižší spotřebu paliva a vyšší efektivitu

eshop (7K)

Prodejny/servisy Prodejny/servisy Ukazatel Olomouc Olomouc - servis Pneu Ukazatel Frýdek Místek Frýdek Místek - servis Pneu Ukazatel Kroměříž Kroměříž - servis Pneu Ukazatel Staré Město Staré Město - servis Pneu Ukazatel Brno Brno - servis Pneu Ukazatel Zlín Zlín - servis Pneu Ukazatel Slavičín Slavičín - servis Pneu Ukazatel Kyjov Kyjov - servis Pneu Ukazatel Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou - servis Pneu Ukazatel Hodonín Hodonín - servis Pneu Ukazatel Strážnice Strážnice - servis Pneu
Rezervační systém
Na léto doporučujeme
Barum Bravuris 3

Bravuris 3


Speed-Life 2
 
SportContact 6


PremiumContact 6
 

Nabídka zaměstnání
BestDrive Garance

 
2018 © PNEU PLUS s.r.o. - pneumatiky on-line

nahoru | webdesign | iz | B2B | partneři