Zimní pneu Continental WinterContact TS860


Novinka 2016
Maximální bezpečnost v jakémkoliv zimním počasí pro kompaktní středně velké vozy.


Výborná pneumatika po všech stránkách…

  • Technologie Cool Chili poskytne nejlepší brzdné vlastnosti v jakémkoli zimním počasí - Inovovaná silika směs Maximum Traction Silica Compound zajišťuje vynikající přilnavost za mokra a výrazně tak zvyšuje brzdný výkon. Udrží flexibilní jízdní vlastnosti v jakémkoli zimním počasí a bezpečně přenáší brzdnou sílu na mokrých, zledovatělých i zasněžených vozovkách.
  • Technologie Liquid Layer Drainag zkracuje brzdnou dráhu na namrzlých a zledovatělých vozovkách - Nový systém lamel a lamelových kanálků umožňuje stálý odvod vody z kontaktní plochy pneumatiky a zajišťuje lepší brzdný výkon na zledovatělých a namrzlých vozovkách. To snižuje riziko zhoršení brzdného výkonu v případě tajícího sněhu a podporuje tak rychlejší brzdění.
  • Technologie Snow Curve+ zajišťuje bezpečnost v zatáčkách na zasněžené vozovce - Na bocích příčných drážek jsou poprvé použity zářezy vytvářející 3D strukturu, které „uzamknou“ sníh. Čím pevnější uzamknutí sněhu, tím lepší adheze.


eshop (7K)

Prodejny/servisy Prodejny/servisy Ukazatel Olomouc Olomouc - servis Pneu Ukazatel Frýdek Místek Frýdek Místek - servis Pneu Ukazatel Kroměříž Kroměříž - servis Pneu Ukazatel Staré Město Staré Město - servis Pneu Ukazatel Brno Brno - servis Pneu Ukazatel Zlín Zlín - servis Pneu Ukazatel Slavičín Slavičín - servis Pneu Ukazatel Kyjov Kyjov - servis Pneu Ukazatel Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou - servis Pneu Ukazatel Hodonín Hodonín - servis Pneu Ukazatel Strážnice Strážnice - servis Pneu
Rezervační systém
Na léto doporučujeme
Barum Bravuris 3

Bravuris 3


Speed-Life 2
 
SportContact 6


PremiumContact 6
 

Nabídka zaměstnání
BestDrive Garance

 
2018 © PNEU PLUS s.r.o. - pneumatiky on-line

nahoru | webdesign | iz | B2B | partneři